ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

بازی های رایانه ای

دزدان سومالیایی خلیج عدن علاوه بر این که تصورات عمومی از دزدی دریایی ـ که شکل و شمایلی کلاسیک داشت ـ را عوض کردند و به آن ظاهری قرن بیست و یکمی بخشیدند، سرمنشا اتفاقات دیگری نیز شدند. اگر هیچ دزد سومالیایی راه را بر هیچ کشتی‌ای در خلیج عدن نمی‌بست، هیچ مبارزه‌ای بین نیروی دریایی ارتش و این دزدها به وقوع نمی‌پیوست در نتیجه شاید معاونت هنری ارتش جمهوری اسلامی ایران هم به فکر تولید بازی رایانه‌ای بر‌اساس ماجرای مقابله با دزدها نمی‌‌افتاد.

به گزارش جهان، محسن یحیی، مدیر پروژه بازی ذوالفقار، در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به روند تولید بازی رایانه‌ای ذوالفقار اظهار کرد: پس از سخنرانی نتانیاهو در سازمان ملل و در تابستان ۹۱ مبنی بر اینکه اگر ایران به بمب اتمی دست یابد، ما به ایران حمله خواهیم کرد، با گروهی از دوستان به این نتیجه رسیدیم تا بازی رایانه‌ای با موضوع ضد صهیونیستی تولید کنیم به همین دلیل دنبال ایده‌ای برای تحقق این موضوع بودیم.

بازی رایانه‌ای پروانه که توسط استودیوی ایرانی Bearded Bird طراحی می‌شد، رونمایی شد. سبک این بازی اکشن ماجرایی بوده و دارای خط داستانی قوی و منسجم است. مخاطب در طول بازی علاوه بر روند اصلی داستان، می‌تواند در دنیای بازی گشت و گذار کرده و ماموریت‌های فرعی را هم انجام دهد که این ماموریت‌ها دارای داستان مجزا هستند، همچنین انجام این ماموریت‌ها علاوه بر افزودن تنوع به بازی، آیتم‌های مخصوصی را هم به مخاطب می‌دهد.

بازی دو بعد نمایی از خیابانهای اصفهان و آموزش مقررات راهنمایی رانندگی با اعلام نوع خطا ومحدودیت زمانی به همراه تنظیمات مبدا و مقصد فرمول محاسبه امتیاز و میزان سوخت و مدت بازی 

اسرائیل و آمریکا در حال برنامه ریزی 1 حمله انتحاری (مانند طرح و برنامه حملات11 سپتامبر) به کربلا و عتبات عالیات هستند ، این نقشه با هدف براندازی دین و مذهب از تمام نقاط دنیا طراحی شده است و مرحله اول آن ایجاد اختلاف بین مسلمانان و بی حرمتی به عقاید آنان است (طرح و ایده برگرفته از تفکرات صهیونیست) . نیروهای امنیتی ایران از این موضوع آگاه میشوند و با تکیه بر توان نظامی خود و همبستگی با کشورهای اسلامی و ضد استکباری جهان ، برای یک حمله غافلگیر کننده با هدف از بین بردن پایگاه های نظامی نیروهای آمریکایی – اسرائیلی در کربلا آماده میشوند . بازی در 12 مرحله و در شهر کربلا طراحی و اجرا میگردد .

داستان بازی از خیانت ابراهیم کلانتر حاکم شیراز به لطفعلی خان و بستن دروازه های شیراز به روی او آغاز میشود. لطفعلی خان در تلاش برای استقرارا مرکز فرماندهی خود قلعه مستحکم زرقان واقع در شمال شیراز را تصرف میکند غافل از اینکه هادی خان بروجردی فرمانده وفادار به ابراهیم کلانتر و مصطفی خان قاجار از سرداران شجاع آقا محمدخان قاجار برای مقابله با او با یکدیگر متحد شده اند. لطفعلی خان ناچار به همراه جهانگیرخان سیستانی راهی کرمان میشود که بخش دوم بازی در آنجا به وقوع می پیوندد.

سیاره میترا" یک بازی اکشن و ماجراجویانه است. داستان در سیاره "جی" رخ می دهد که عده ای از یک سیاره بیگانه آن را اشغال کرده اند، "تگ" شخصیت اصلی داستان است که موجود کوچک بیگانه ای به نام "وی" به یاری او می آید.

خط اصلی داستان این بازی، چگونگی ظهور نادر و آزادسازی ایران از دست افغانها توسط او و سردارن وفادراش : کریمخان زند و محمدحسن خان قاجار را بازگو می کند.همچنین در این بازی برای اولین بار بخشهایی از داستان اصلی Quest of Persia روایت می شود...

سال 2808 منظومه شمسی. بشر در اوج پیشرفت تکنولوژیکی خود به سر می برد. عمر بشر به متوسط 150 سال رسیده  و با استفاده از پرش در Hyper Space   به فواصلی در حد 10 واحد نجومی بشر موفق شده که نسل خود را در منظومه شمسی گسترش دهد و ایجاد و استفاده از کرم چاله ها همچنان بزرگترین آرزوی بشر برای دست یافتن است.دولت واحد بین منظومه ای بخاطر اختلافاتی که بر سر قدرت بین انسانها شکل گرفت متلاشی شد و باعث شد که آدمیان به سه گروه تقسیم شوند

پس از به زنجیر کشیده شدن ضحاک بدست فریدون و پیروزی نیروهای نور بر سپاه تاریکی ، که سالیان به فرماندهی ضحاک بر خونیراث چیره شده بودند، زمان زیادی به طول نیانجامید که جای جای آن سرزمین پهناور را دیوان تسخیر کرده و هرکدام برای خود فرمانروایی پدید آوردند و راه نیروهای اهریمنی را پی گرفتند و به آزار و اذیت انسانها و اهوراهای سپاه نور پرداختند. هیتاسپ زرین تاج که یکی از بیرحم ترین این دیوان شرور بود و از نیروهای جادویی متعددی برخوردار بود در این میان برای خود در سرزمین های کوهستانی فرنبغ حکومتی ایجاد کرد و به همراه هیولاهای اهریمنی، دیوان و اشموغان زیردستش به غارت سرزمین های اطراف پرداخت.

صفحه1 از3

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi