ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

درباره موسسه فلق رایانه

ما به کسانی که اهل کار فرهنگی هستند دائم می گوییم ، به بعضی تکرار می کنیم ، به بعضی التماس میکنیم ، بعضی را در اینجا جمع می کنیم و به بعضی پیغام می دهیم که آقا کارفرهنگی بکنید جواب کار فرهنگی باطل ، کار فرهنگی حق است.

در این جنگ نرم ، وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود.

مقام معظم رهبری (مد ظله)

عصر ظهور عصری است که جامعه بشری تشنه نزول و حضور یک نجاتگر می باشد. همه می دانیم که در دنیایی که فضایی مسموم حاکم است و جلادان ، گرگ صفتان و دنیاپرستان شرق و غرب به وجود اورده اند تنفس مشکل شده است و دیگر با ماسک های دنیوی نمی توان تنفس کرد و نیاز به حضور مردی از تبار نور است که فضای جامعه را از این سموم پاک و تطهیر نماید و این ظهور زمینه سازی می خواهد که لشکریان حجت حق در حال زمینه سازی این حضور هستند. امید داریم ما هم جزء لشکریان حضرت که در آن افسرانی آسمانی حضور دارند باشیم. آنان که در طول تاریخ حماسه ساز بودند. فناوری های جدید ابزاری است در دست قدرت های پوشالی که با پیروی از مطامع دنیوی به قصد خودنمایی و فریب افکار عمومی مردم جهان از انها استفاده می کنند. ما نیز باید جهت مقابله با افکار پلید و دنیا طلبی این مستکبران از ابزارهای خودشان علیه خودشان بدین نحو استفاده کنیم ، لذا بر آن شدیم تا یک نهضت تولید محصولات فرهنگی را تهیه و در اختیار علاقه مندان به تنفس هوای پاک قرار دهیم. امید است این گام مکمل فعالیت های بعدی همرزمانمان در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی باشد و شما کاربر گرامی ما را در این راه یاری و از نظرات و پیشنهادات ارزنده خود بی نصیب نفرمایید.

الیس صبح بقریب؟...

موسسه فرهنگی فلق رایانه اصفهان در سال 1385 شروع به فعالیت در عرصه تولیدات فرهنگی نمود و تاکنون محصولات زیادی را در حوزه هایی چون: قرآن کریم، فضای مجازی، جنگ نرم، دفاع مقدس، حجاب، خانواده، بازی های رایانه ای و غیر رایانه ای و... تولید نموده که این تولیدات بیشتر در قالب فلش کارت، نرم افزار، کتاب و بسته های فرهنگی بوده است. تاسیس موسسه قرآنی فلق نور اصفهان جهت انجام آموزش و پژوهش های قرآنی و تاسیس انتشارات سیمای فلق در سال 95 جهت تولید محصولات مرتبط با سواد رسانه ای و فضای مجازی از دیگر اقدامات این موسسه می باشد.

این مرکز فرهنگی، کار با سازمان ها و نهادهای بسیاری را در کارنامه خود دارد و هم اکنون نیز همکاری تنگاتنگی را به عنوان مشاور و تولید کننده در کنار سازمان ها و مراکز دولتی و غیر دولتی دارد.

برگزاری کلاس های آموزشی سواد رسانه ای از سال 93 به صورت کشوری و در سطح سازمان ها، مدارس، مساجد و... از دیگر اقدامات موثر این موسسه می باشد که هم اکنون نیز بنا به سفارش در کنار شما خواهیم بود.

  • مدیر موسسه : حامد کمال
  • مدیر سایت : محمد کمال
  • مدیر بخش های قرآن، فضای مجازی، جنگ نرم و دوره های آموزشی : حامد کمال
  • مدیر بخش های تمدن نوین اسلامی، حجاب و پاسخ به شبهات : حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان
  • مدیر بخش اقتصاد مقاومتی : کارشناس ارشد اقتصاد اسلامی فاطمه زین الدینی
  • مدیر بخش کتابخانه دیجیتال : مهندس جلال ترابی
  • مدیر بخش نماز و کودک و نوجوان : کارشناس ارشد علوم تربیتی وحید کمال
  • مدیر بخش اهل بیت : نرگس کمال
  • مدیر بخش سبک زندگی : رومینا عرب

֍ تلفن های تماس: ۰۹۱۳۱۰۳۶۸۵۰-۰۳۱۳۷۸۰۰۸۰۳-۰۹۱۳۱۶۴۹۸۹۳

֍ کانال های موسسه در پیام رسان ها: falaghsoft_ir@

֍ آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - شهرک امیریه - خیابان هفتم - فرعی سوم - پلاک 7

֍ واگذاری پنل رایگان پیامک: www.falaghpayamak.ir

֍ سامانه پیامک: ۱۰۰۰۳۰۲۰۱۱۰۱۱۰

3Arm

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi