ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
مکان شما:صفحه اصلی»مصاحبه»مصاحبه با قاریان قرآن

مصاحبه با قاریان قرآن

حامد شاکرنژاد، قاری جوان و نام آشنای عرصه تلاوت است که به اعتقاد خودش قاری صاحب سبکی است که از مصری ها جلو زده و می خواهد به پیشرفت تلاوت در کشورش کمک کند.
در حاشیه محفل قرآن کریم در هتل عباسی اصفهان، با او به گفتگو نشستیم و با پرهیز از سوالات کلیشه ای و تکراری، جواب هایی به ما داد که شاید در کمتر مصاحبه ای عنوان می‌شد. از مخالفت با ابتهال گرفته تا نحوه لباس پوشیدن و نظراتش پیرامون فضای قرآنی کشور.

جواد فروغی را احتمالا بشناسید. تقریباً هفت هشت ساله بود که به عنوان یک نابغه قرآنی در کشور ظهور کرد؛ حالا 35 ساله است و فرزندی هشت ساله دارد و 10 سال تمام به یادگیری زبان های انگلیسی و عربی پرداخته تا از این طریق بتواند به انتقال مفاهیم قرآنی به مسلمانان و غیر مسلمانان خارج از کشور بپردازد.فروغی بر این باور است در حال حاضر دین اسلام در جهان مظلوم واقع شده است لذا متولیان و نخبگان علمی قرآن قبل از عملی، باید در جهت تبلیغ اسلام و مفاهیم بلند قرآن -این کتاب انسان ساز- در جهان گام بردارند.

نماینده کشور در مسابقات مالزی با انتقاد از روند برگزاری و آیین‌نامه مسابقات سراسری قرآن گفت: مسابقات قرآن قاری‌ساز نیست، قاری سوز است و من ناچار به شرکت در مسابقات شدم.

حاجی حسنی با کسب مقام دوم مسابقات سراسری قرآن کریم جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کرد و در این گزارش گفت‌وگوی وی با فارس تقدیم می‌شود.

سلام، خود را معرفی کنید.

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi