ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
مکان شما:صفحه اصلی»با ولایت»دیدگاهای رهبری

دیدگاهای رهبری

مهرورزیدن به‌حوزه ادبیات، مانوس بودن با صاحبان اندیشه و سخن، ونكوداشت بزرگان این عرصه بیش از همه شایسته و زیبنده، سخندانان، سخنوران و صاحبان معرفت است بدان سبب كه مغز و جوهره جملات و واژه‌ها را با بهره گرفتن از از خرد دریافته و به نیكی و شایستگی در قالب اعمال و گفتار و خود جاری و ساری می‌سازند.

بدون شك رهبر فرزانه انقلاب از زمره این نیكان به شمار می‌آیند و نگرشی به زندگی ایشان از اوان كودكی تا كنون، خود گواهی صادق بر اثبات این سخن است.

بازبینی دیدارهای صمیمانه مقام معظم رهبری با ادیبان، نویسندگان، شعرا و اصحاب هنر، و همچنین نكته سنجی و اظهار نظر عالمانه ایشان در حوزه و گستره ادبیات، خود گویای علاقه مندی و ارادت خالصانه ایشان به این حوزه است و به راستی این پیر فرزانه به شایستگی با معرفتی حكیمانه حقگزار ادیبان و سخنورانی همچون شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی است.

مطالب و سخنان رهبر معظم انقلاب به كنگره بزرگداشت این‌ادیب و شاعر نامی قرن هفتم هجری كه در آذرماه 63برگزار شد، گوشه‌ای دیگر از ارج نهادن ایشان به ستارگان بی‌شمار آسمان پر فروغ ادبیات ایران زمین است.

ستاد خبری سفر مقام معظم رهبری در خبرگزاری جمهوری اسلامی بر آن است تا با مرور سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری در این كنگره گامی در جهت تبیین شخصیت متعالی سعدی شیرازی و شناخت بیشتر و بهتر اندیشه‌های رفیع حضرت آیت الله خامنه‌ای در حوزه شعر و ادبیات بردارد.

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi