شما اینجا هستسد:صفحه اصلی»اخبار

دیپلم افتخار بخش سواد فضای مجازی و سواد رسانه ای در اولین جشنواره رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی استان اصفهان به موسسه فرهنگی فلق رایانه اصفهان اهدا شد.

این هدیه ارزشمند در پایان برگزاری جشنواره با حضور دکتر ارزانی ریاست محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جناب حجت الاسلام و المسلمین اروجی ریاست محترم اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و جمعی از مسئولین فرهنگسرای رسانه به این موسسه اهدا گردید.

اولین جشنواره رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در استان اصفهان در باغ غدیر برگزار گردید.

زمان برگزاری : 1 تا 4 شهریور ماه 96

دومین دوره آسیب شناسی فضای مجازی به همراه راهکارهای برون رفت از آن ویژه برخی از اعضای بسیج شرکت ذوب آهن اصفهان برگزار شد. این دوره صبح جمعه 13/5/96 در حسینیه کوه صفه اصفهان در یک فضای صمیمی برگزار شد که با استقبال حاضران روبرو شد.

دوره آموزشی سواد رسانه ای با بررسی محاسن، آینده و آسیب های فضای مجازی در دانشگاه اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی فلق رایانه این دوره به همت بسیج اساتید و این موسسه در تالار خوارزمی دانشگاه برگزار شد و جمعی از اساتید در آن حضور داشند.

جلسه کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان اصفهان با حضور اعضا تشکیل شد و مقرر شد تا با آموزش و پرورش و امور فرهنگی اجتماعی استانداری جهت همکاری جلسلاتی برقرار شود.

دوره آموزشی آسیب های فضای مجازی به همراه راهکارها، به همت بنیاد شهید زرین شهر با همکاری موسسه فرهنگی فلق رایانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی فلق رایانه ، این دوره با حضور 150 نفر از اولیاء دانش آموزان در مدرسه شاهد زرین شهر اجرا شد.

مدیران اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان با امام جمعه اصفهان دیدار کردند.

حسین خاکسار هرندی، مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبر گزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان، اظهارکرد: اعضای هیئت مدیره اتحادیه موسسات قرآنی استان اصفهان در این نشست به بیان برخی مشکلات و نظرات خود در در زمینه‌ فعالیت‌های قرآنی نظیر مالیات در زمینه معافیت موسسات از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز؛ بیمه فعالان قرآنی، بانک جامع اطلاعات قرآنی که تاکنون تهیه نشده است؛ بودجه موسسات قرآنی و پویایی هرچه بیشتر نمایشگاه قرآنی سال آینده پرداختند. 

نرم افزار قیام جاوید به مناسبت دهه مبارک فجر به صورت کامل به روز رسانی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی فلق رایانه اصفهان این نرم افزار شامل بخش هایی چون :

- رژیم پهلوی

- مطبوعات انقلاب

- موسیقی انقلابی

- مقالات و خاطرات

- نهضت امام خمینی (ره)

- رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله)

- دستاوردهای انقلاب

- شخصیت های تاثیر گذار انقلاب

می باشد. علاقه مندان می توانند از طریق این لینک اقدام به خرید نرم افزار نمایند.

تصاویر و جزئیات بیشتری نیز در لینک ذکر شده در دسترس می باشد.

کتاب ناگفته های فضای مجازی با استقبال خوب مردم به چاپ هفتم خود رسید. به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی فلق رایانه اصفهان ، این کتاب به بررسی آسیب های فضای مجازی و بازی های رایانه ای و ذکر نکات امنیتی و اخلاقی به همراه ارائه راهکارهای عملی در این حوزه می پردازد.

کتاب ناگفته های فضای مجازی با استقبال خوب مردم در کمتر از یک سال به چاپ ششم رسید. به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی فلق رایانه اصفهان ، این کتاب به بررسی آسیب های فضای مجازی و بازی های رایانه ای و ذکر نکات امنیتی و اخلاقی به همراه ارائه راهکارهای عملی در این حوزه می پردازد.

صفحه1 از2

اصفهان - شهرک امیریه - خیابان هفتم - فرعی سوم - پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

ارسال پیامک : 10003020110110

پنل پیامک : www.falaghpayamak.ir

ایمیل : info@falaghsoft.ir

 

logo-samandehi

تمامی حقوق اين پايگاه متعلق به موسسه فرهنگی ديجيتال فلق رايانه اصفهان می باشد. طراح سايت: رامندسرور